Benefit - They're real push-up oční linky

8. října 2014 v 10:25 | Mersmerize |  Holčičí svět
Dneska si dáme recenzi, úplně první na tomhle novém miniblogu a protože je první, musela jsem vybrat něco speciálního! O co se jedná? O poměrně nový produkt na trhu, který je od značky Benefit. Přesně tak, jedná se o gelové linky na oči, které jsou v lecčems první a mají spoustu inovací. Pojďme se na ně podívat!


Co se o nich píše?
Představujeme ÚPLNĚ PRVNÍ, řasy objímacící, gelovou linku ve fixu! Vyřeší jedno z největších dilemat všech dob - jak správně nanést linku na oko! They're real! push -up liner vytvoří perfektní linku tak blízko k řasové linii, že tozvládne opravdu každý. Čím blíž je linka k linii řas, tím vypadá oko větší!

3 důvody proč je tento produkt reálný průlom:

1. Voděodolná, matující, černá a gelová formula se nerozmaže a nevyschne!
2. Je to gelová linka ve fixu!
3. Inovativní konec AccuFlex™ se VÍCE NEŽ SNADNO dostane k vaší linii řas!

Jak vypadá?
Obal je moc pěkný, elegantní, v černé barvě. Má klasické odšroubovávací víčko a konec, kterým když zatočíte, tak se uvolní potřebné množství gelu. Super je, že stačí jedno - max dvě otočení a linka Vám nadávkuje tolik gelu, kolik je potřeba na jednu linku. Což je bezva, protože se tak gelem neplýtvá a nemusíte koncem točit jak blázni a hlídat, kolik tam toho vlastně je.

Když linky otevřeme, na vršku je hrot do kterého se dávkuje gel. I když vypadá poměrně obyčejně ("takovýhle konec mají snad skoro všechny linky ne?!"), tak obyčejný není. Skvěle přilne k řasám a tak stačí jedním jednoduchým pohybem linku načrtnout.


Jak se používá?
Nejde o nic zas tak speciálního. Stačí otevřít linky, jednou zatočit koncem, přiložit k řasám a opatrně táhnout až k vnějšímu konci oka. Benefit tvrdí, že jsou to skutečně linky pro naprosté nešiky a já docela souhlasím. Nefunguje to tak, že byste si vzali tyhle linky do ruky a najednou udělali perfektní linku. Chvilku se musí trénovat, aby člověk pochytil ten správný "pohyb" a věděl, jak tlustou/hubenou linku udělat. Po pár aplikacích to ale jde naprosto samo a zvládnete to i se zavřenýma očima, vážně!

Jak dlouho vydrží?
Benefit udává, že jsou to voděodolné a dlouhotrvající linky a já na 100% souhlasím. Vydrží totiž všechno! Vydrží když se rozbrečíte, vydrží sprchu, vydrží celý den bez jediného hnutí a to vážně! Nikdy jsem nepotkala linky, které by držely až tak dobře, takže jestli hledáte hodně dobře držící linky, jděte do nich!

S tím trošku souvisí i odličování, protože jen vodou a mýdlem je skoro nemožné je správně odlíčit. Doporučuju si pořídit (pokud nemáte) dobrý odličovač na oči nebo micelárku.


Klady:
+ balení (jednoduché, elegantní, pěkné)
+ aplikace
+ barva (matná, černá, hodně výrazná)
+ výdrž

Zápory:
+ cena
+ potřeba hodně dobrého odličovače na oči

A na konec...
Tyhle linky jsem si zamilovala, skutečně! Za tu cenu, která je vyšší, ale odpovídá cenám benefitu a tady rozhodně i kvalitě, to fakt stojí. Po pár použitích mi udělat krásnou linku, zabere tak minutku, bez nějakých oprav a přetahování. Ideální na ráno, když člověk nestíhá! Pokud tedy ujíždíte na super linkách a bez takového make-upu si nedokáže svůj život představit, jděte do nich, zaručuju se za ně!

Linky They're real! push -up liner můžete zakoupit na internetu nebo v parfumériích Sephora za přibližně 700 Kč.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Le Mia (Anonymkakterouznáš) Le Mia (Anonymkakterouznáš) | 8. října 2014 v 20:19 | Reagovat

Ta cena není nic pro mě, ale to nemění nic na tom, že vypadají skvěle! :)
Jsem moc ráda, že jsi se vrátila. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama