Listopad 2014

Essence - All about sunrise

16. listopadu 2014 v 18:00 | Mersmerize |  Holčičí svět
Pěkný nedělní podvečer, co říkáte na to, že bychom si teď zrecenzovali nějaké ty oční stíny? Paletku All about sunrise od Essence jsem koupila... no už to nějakých pár měsíců bude (přibližně v dubnu), kdy patřila k nejnovějším produktům téhle značky. A nezůstalo jen u těhle barev - Essence vydala dohromady čtyři paletky, které mají stejné balení, podobný název, ale jiné kombinace barev. Já sama mám zkušenost jen se Sunrise a o té si dneska něco málo řeknem.

Krok za Krokem: Základy holení

11. listopadu 2014 v 18:08 | Mersmerize |  Holčičí svět

Tohle téma jsem nakousla v minulém článku a abych na to nezapomněla (protože se moc dobře znám), rovnou se na to vrhnu! O čem bude řeč tentokrát? O holení! Protože která z nás se neholí? V téhle době, je naprosto normální, že se holí už skutečně mladé dívky, ať v podpaží, na nohách či na intimních partiích a proč ne? Je to moderní, zdraví to neničí, ale hodně často mi chodí dotazy s tím, že se po holení objevují pupínky, zarudnutí, nepříjemné svědění apod. Což o to - velký problém to není, ale je lepší se tomu vyhnout. Pojďme si tedy říct, jak se správně holit, jakou kosmetiku používat, co dělat a co naopak nedělat.

Zázrak jménem Kokosový Olej!

9. listopadu 2014 v 0:35 | Mersmerize |  Holčičí svět
Nikdy jsem se netajila tím, že kokosový olej patří mezi moje TOP věci, bez kterých nedám ani ránu. Hodně z Vás určitě bude kroutit očima a říkat si: "Proč zrovna nějakej hloupej olej?" a jestli jste to udělali, tak toho o tomhle oleji určitě moc nevíte. Řekla bych, že v kosmetickém/ženském světě je možná obíbený o trochu méně než takový olivový a to mi přijde jako hrozná škoda. Mít totiž doma malou zásobičku se totiž vážně vyplatí. Nevěříte? Pojďte se se mnou podívat, jak užitečný může kokosový olej být!

Fotonávod na Fialovo-zlaté líčení

2. listopadu 2014 v 13:20 | Mersmerize |  Holčičí svět
Ahoj, těšíte se na nový fotonávod? Já se na focení těšila hodně, ale přes týden jsem byla v práci a domů jsem se vracela večer, když už byla tma a tak jsem musela počkat na víkend. Ale dočkala jsem se a nový make-up fotonávod je tady! Nebylo to ale úplně nejlehčí, protože světlo rozhodně nebylo můj kamarád - konkrétně sluníčko. Začala jsem fotit a vše perfektní, pak ale vylezlo sluníčko a na fotkách se objevovaly různé stíny, takže docela otrava, snad to omluvíte.

Lékárenská nebo drogérková kosmetika?

1. listopadu 2014 v 12:00 | Mersmerize |  Holčičí svět
Ahoj všem, dnes si v rychlosti povíme něco o kosmetice a zaměřím se na téma, na které mi chodí strašně moc dotazů. Hodně z Vás ví, že pracuji v lékárně a tak se ptáte i na kosmetiku z lékárny, zda je lepší než ta, kterou můžeme koupit v drogériích a parfumériích, jestli se do ní vyplatí investovat a proč by někdo měl začít takovou kosmetiku používat. Jdem se teda na to spolu mrknout!