Březen 2015

Dítě jen v dlouhodobém vztahu?

2. března 2015 v 11:16 | Mersmerize |  Z deníku budoucí maminky
Hezké pondělní dopoledne všem! Dnes Vás čeká pořádná nálož článků. Nevím totiž, jestli jste si toho všimli, ale já mám prostě největší chuť psát začátkem týdne a o víkendu už tomu moc nedávám. Zkrátka jsem ten pondělní a úterní typ a to bych mohla psát od rána do večera, proto se můžete teď těšit určitě na dva články z rubriky Budoucí maminky, protože jsem ve 20. týdnu, takže zas mám nějaké nové informace a pak taky na nějakou tu kosmetiku a dávala jsem dokonce dohromady i článek o blogu a psaní, tak doufám, že se Vám trefím do noty!

Jinak o čem tohle bude? Hodně lidí tady v komentářích, na facebooku či asku se mě ptá, jak jsem s přítelem dlouho a jak jsme se tvářili na to, že už čekáme potomka. Ono totiž vždy nejvíc lidí zaujme, když řeknu, že s přítelem zas tak dlouho nejsem a ptají se mě, jestli se nebojím toho, že dítě po tak krátké době ten vztah nevydrží a prostě na to všechno zůstanu sama...

Proč bižuterii nakupuju jen na eBay + tipy II.

1. března 2015 v 15:50 | Mersmerize |  Fashion
Před nějakou dobou tu vyšel článek, kde jsem Vám ukázala svoje nejnovější úlovky bižuterie z eBay a taky jsem Vám v rychlosti poreferovala o tom, jaké má nakupování na tomhle portálu výhody, nevýhody a proč bižuterii nakupuju už jenom tam. Objevilo se pár komentářů, kde jste něco třeba nechápali, něčemu kompletně neprozuměli nebo třeba jste se podělili i s těmi horšími zkušenostmi.

I proto jsem se rozhodla udělat pokračování, kde odpovím na ty nejčastější otázky, které se eBay týkají a snad Vám udělám jasno v tom, jak to vlastně chodí a co dělat či nedělat při nákupu.