Můj těhotenský deník na Krásná.cz

27. března 2015 v 8:47 | Mersmerize |  Z deníku budoucí maminky
Krásné páteční ráno, věřím tomu, že už jste se všichni nedočkavě těšili na víkend a konečně je to tu! Trošku mě mrzí, že u nás sice víkend pomalu ale jistě začíná, na druhou stranu dneska počasí nic moc, sluníčko nikde, hlásí to tak na celý víkend a to zrovna jednou za čas mám v plánu na celé dva dny vyrazit se rekreovat na chalupu na Vysočinu. Ale nevadí - snad hlavně aby už nepršelo.

I dnes se ale můžete těšit na články tady na blogu. O čem bych Vás ale chtěla informovat nejvíc, protože vím, že hodně z vás krásnou vůbec nesleduje, je moje nová série článků, do které jsem se pustila a tyhle články budou hezky od začátku popisovat moje těhotenství.

Jasně, taková rubrika už je i tady a i sem píšu spoustu deníčkových zápisků o tomhle tématu, ale tentokrát jsem se snažila vzít to hezky popořadě, nic nevynechávat a shrnout do těch článků, co nejvíc informací to vůbec jde. Zatím vyšla první část Jak to všechno začalo, ve které jsem se rozpovídala o mateřství obecně, o tom jak jsem to vlastně zjistila, jak reagovala rodina, přítel a podobně. Zkrátka jde to systematicky. V příštím článku z téhle série bych chtěla napsat něco málo (i když spíš hodně) o svém prvním trimestru, konkrétně se zaměřím na 10. - 12. týden, na první vyšetření která mě čekala a takové ty drobnosti, které se budoucí maminky dozvídají.

Budu ráda, pokud vás tyhle články zaujmou, pokud je budete rádi číst, těšit se na pokračování, nestyďte se komentovat a pokud máte nějaké zkušenosti ať už s vlastním mateřstvím nebo třeba někoho z rodiny, určitě napište!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 P. P. | Web | 27. března 2015 v 10:51 | Reagovat

To je krásný, určitě budu číst =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama