Duben 2016

Žijeme v internetové bublině?

26. dubna 2016 v 21:06 | Mersmerize |  Moje zápisky
Dnešní téma článku bude ne úplně netradiční, ale odchýlím se od těch maminkovských textů a recenzí a dám se do úvah a přejdu do mých zápisků. Doufám, že se zde najdou aspoň někteří, kterým je tohle téma taky tak blízké jako mě. Nebudu to nijak zdržovat, jdem se zamyslet nad informační internetovou bublinou!

9. měsíc s miminkem

26. dubna 2016 v 15:52 | Mersmerize |  Maminkou na plný úvazek
Prvního května to bude devět měsíců od porodu a devět měsíců, co máme Olivera doma a je z nás tříčlenná rodina. Opakování ze všech předešlých deníků: Strašně to utíká. A Oliver? To už je velkej kluk. Až mi přijde trapný psát "měsíc s miminkem" a radši bych měla napsat "měsíc s dítětem" nebo "měsíc se vzteklounem", ale co už - plánuju tyhle deníky psát do jeho roku, takže do té doby to prostě bude "měsíc s miminkem". A víte, co je u nás všechno nového?

Bourjois - Make up Healthy mix Radiance Reveal

25. dubna 2016 v 21:57 | Mersmerize |  Holčičí svět
A dneska si dáme další recenzi a už podle nadpisu Vám je naprosto jasné, že půjde o kosmetiku, o make-up a o značku Bourjois. Konkrétně na rozjasňující make up Healthy mix, který jsem si před nějakou dobou objednala a nadšeně začala používat. Osvědčil se? Používám ho dál?

Tip na seriál: 11.22.63

24. dubna 2016 v 12:59 | Mersmerize |  Moje zápisky
Ty z Vás, které mě znají, vědí, že u mě není většího oblíbence než Kinga a jeho knih. Mám spoustu oblíbených autorů, ale už od puberty je King ten, kterého bych mohla číst od rána do večera a zkrátka je to moje srdcovka. A ty z vás, které mě sledují delší dobu taky vědí, že nezavrhuju ani filmy a seriály, které jsou dělané podle jeho děl, i když s oblibou prohlašuji, že takových 80% jsou béčka a s kvalitou předloh mají pramálo společného.

Těch opravdu kvalitních vyjmenuji jen pár - Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank, Osvícení, Pokoj 1408, Dům v růžích. Jsou tu i další, ale ve zkratce jen tyhle. Ostatní jsou buď hodně nízkorozpočtové, jsou v nich špatné efekty, herci, liší se od knih a tak dále. Nicméně - v rychlosti vám dnes nesu tip na jeden seriál, který jsme nedávno dokoukali a který na mě udělal velký dojem. Proč? Dozvíte se v článku!