Květen 2016

Desátý měsíc s miminkem

28. května 2016 v 21:12 | Mersmerize |  Maminkou na plný úvazek
Za pár dní bude náš Oliver slavit deseti-měsíční výročí od narození, já budu ten den bědovat a udivovat se nad tím, jak ten čas utíká a pak už zbývají jen dva měsíce do prvních oficiálních narozenin. Jen tak mimochodem, vůbec nevím, jak budem první narozeniny slavit. Asi uděláme mini oslavu na zahradě, s dárky, bazénem a dortem. Mini - protože to mimino z toho stejně nic mít nebude a dortem, protože já dorty ráda. To už ale zase předbíhám, zpátky k tomu našemu předešlému měsíci, co je nového?

Cestování s dítětem je úplně na ... nic

7. května 2016 v 22:33 | Mersmerize |  Maminkou na plný úvazek
Jdu si zanadávat a trošku vás (ne-maminky) zasvětit, jaké to je, když se cestuje s malým dítětem. Je to děsný! Možná to takové je i s velkým dítětem, možná dokonce i s nějakým chlapem, to nedokážu úplně potvrdit z vlastní zkušenosti. Každopádně cestování s dítětem, kterýmu je v řádu několika měsíců je totálně na nic. Tím samozřejmě nechci maminky odradit od dovolených, od výletů a od podobných super rodinných zážitků. Jen Vám jdu konkrétně poreferovat o tom, jak strašně nenávidím to, co se děje před tím samotným vycestováním - balením u nás!

... holkou v herním světě

7. května 2016 v 22:02 | Mersmerize |  Moje zápisky
Dnešní článek bude hodně zmatený, možná trochu jiný a bude opět zasahovat do mého soukromí a to i o pár let zpět. Řekne vám o mně možná víc než jste věděli a určitě bude dlouhý. Už dlouho o něm přemýšlím, ale teprve nedávno jsem se finálně odhodlala dát to dohromady. Budu ráda za zpětnou vazbu v (opět) slušné diskuzi a za vaše zkušenosti s tímhle tématem. O co půjde? Jednoduše o počítačové hry!